Testujemy

Produkty firmy „Pokusa
Razem z Verti i Susłem miałyśmy przyjemność testowania produktów firmy „Pokusa”
  • RawDietLine VegeHerbs&Fruit
  • RawDietLine Hemoglobina
  •  Płatki błyskawiczne Jaglane.
RawDietLine VegeHerbs&Fruit jest suplementem diety przeznaczonym dla psów żywionych surowych mięsem, ale doskonale sprawdzi się również jako dodatek przy karmieniu suchymi lub mokrymi karmami, a także domowym jedzeniem. Dieta BARF czy gotowane jedzenie to nie tylko mięso, ale trzeba pamiętać również o zbilansowaniu posiłków (warzywa,owoce, wypełniacze, witaminy, mikro i makroelementy). Wiele osób chciałoby karmić w ten sposób swoje psy, ale konieczność przygotowywania papek warzywnych czy innych dodatków do mięsa skutecznie je zniechęca. Na pewno też każdy z nas czasami, z różnych względów nie ma możliwości precyzyjnego przygotowania posiłku dla psa, ze względów czasowych lub organizacyjnych np. wyjazd na zawody czy wakacje. Wtedy doskonałym rozwiązaniem będą suplementy Pokusy.
Skład: marchew 18%, pietruszka 15%, jabłko 12%, burak 10%, dynia 10%, cykoria 9%, czarna jagoda 8%, natka pietruszki 8%, siemię lniane 3%, dzika roża 2%, ostropest 2%, czystek 2%, BIO żółtko z jaj kurzych 1%.
Sposób podawnia : 70g produktu na 1kg surowego mięsa. Mączkę można dodać bezpośrednio do mięsa lub karmy, albo zalać ją wodą przed podaniem.
RawDietLine VegeHerbs&Fruit pozwala na uzupełnienie diety w witaminy, antyoksydanty, włókno pokarmowe, a także węglowodany. Jest produktem bardzo chętnie spożywanym, moje psy ze smakiem zjadały nawet samą mączkę wymieszaną z wodą.
RawDietLine Hemoglobina to kolejny produkt dedykowany dla zwierząt karmionych surowym mięsem, ale także przeznaczony dla psów z anemią, po zabiegach operacyjnych, intensywnie trenujących niezależnie od sposobu ich karmienia. Moje psy już dużo wcześniej dostawały tego typu suplementy w sezonie intensywnych treningów i bardzo sobie chwalę ich rezultaty. Często zalecam również podawanie hemoglobiny u moich pacjentów po ciężkich zabiegach operacyjnych lub w przypadku anemii, po przebytych chorobach i w celu polepszenia kondycji zwierzęcia.
Skład: 100% mączki z hemoglobiny wieprzowej.
Sposób podawania: PSY I KOTY: 10g/1 kg mięsa bez kości
 
Płatki błyskawiczne Jaglane to bezglutenowe i lekkostrawne źródło wartościowych składników, idealne dla wszystkich psów w każdym wieku, także alergików oraz psich seniorów. Wystarczy tylko zalać wodą i dosłownie za sekundę nadają się do podania. Są bardzo chętnie zjadane przez wszystkie nasze psy, a jedyna wada to małe opakowania, które bardzo szybko znikają.
Verti i Suseł żywione są bardzo różnorodnie tzn. surowe mięso, gotowane mięso, ryż, płatki, warzywa,owoce, sucha karma, mokra karma. Doskonała kondycja obu czekolad oraz regularne badania krwi potwierdzają, że dla nich jest to doskonałe rozwiązanie. Jeśli podaje im surowe lub gotowane mięso to zawsze dodaję płatki/ryż i warzywa, a produkty Pokusy zdecydowanie ułatwią mi to w dni, kiedy jest mniej czasu lub na wyjazdach i zawodach. Przykładowy posiłek Verti i Su – płatki jaglane, VegeHerbs&Fruit, Hemoglobina, surowe mięso wołowe/mokra karma. Przed zawodami i treningami często podaję im płatki jaglane + Pokusa Premium Plus z wodą lub jogurtem.
Polecamy produkty Pokusy :-)

 

Szarpak z JW Pet Crackle Heads Ball.

Rozmiar piłki : M ((średnica 7,5cm)                        Długość szarpaka: 20 cm

 

W październiku dostałyśmy od Szarpaki Polarowe Woof do przetestowania polarowy szarpak z piłką JW Pet Crackle Heads Ball. Verti i Suseł były zachwycone nową zabawką, obie uwielbiają rozgryzać plastikowe butelki, a ta piłka wypełniona jest właśnie takim plastikiem. Zabawę rozpoczęły od zgniatanie wnętrza piłki, która niestety dosyć szybko przestała wydawać dźwięki. Rozmiar „M” okazał się idealnym wyborem dla moich border collie i zdecydowanie możemy go polecić dla średnich psów. Szarpak jest bardzo fajnie wykonany, solidy i wytrzymały – delikatnie się rozciąga podczas szarpania, ale pomimo intensywnej zabawy i szarpania nie zmienił znacząco swoich rozmiarów, nie wydłuża się jak wiele luźniej splecionych szarpaków. Moje psy bardzo mocno szarpią się zabawkami zarówno ze mną jak i pomiedzy sobą, a szarpak od Woofa dzielnie to wytrzymał. Zabawka nadaje się zarówno do aportowania jak i szarpania, przeciągania. Gorąco polecam ją do wspólnej zabawy i aktywnego spędzania czasu z psem.  https://www.facebook.com/SzarpakiPolaroweWoof/info/?tab=page_info

http://www.szarpaki-polarowe-woof.blogspot.com/

Zostaw komentarz